ЕвроВорота
(067) 603-31-39; (097) 777-70-29 Замовити дзвінок
(067) 603-31-39; (097) 777-70-29

Ролетні системи

roletnye_sistemy

Воротні конструкції рулонного типу, які рідко називають ролетними, практичні, незвичайно зручні і найбільш компактні. Їх часто застосовують для установки в обмежених умовах, коли низька висота стелі в гаражі не дозволяє змонтувати ворота підйомного або секційного типу або ж їх вартість виявляється надмірно високою. Ролетні системи можуть встановлюватися як із зовнішнього, так і з внутрішньої сторони отвору.

Принцип функціонування

Подібні конструкції аналогічні рольставням або ролетам. Гнучке полотно складається з тонких (ширина 77 ... 100 мм) алюмінієвих ламелей, шарнірно прикріплених один до одного, завдяки чому під час відкривання воно просто змотується на порівняно невеликій барабан, розташований зверху отвору і закритий декоративним коробом. Ворота можна відкривати вручну рукояткою або ж за допомогою автоматичного приводного механізму, сполученого з ролетних валом і керованого за допомогою дистанційного пульта.

Найчастіше ламелі виготовляють з «теплого» алюмінієвого профілю, заповненого всередині спіненим поліуретаном або пінополістиролом, проте за бажанням клієнта можна вибрати «холодні» екструдовані профілі, в яких передбачають оглядові віконця або вентиляційні отвори. Ворота з екструдованого алюмінієвого профілю відрізняються підвищеною міцністю і взломостойкостью.

Рулонні ворота

roletnye_sistemy_1Спочатку розроблялися як гаражні, проте їх широко застосовують і в якості в'їзних - в цьому випадку передбачається додаткова опорна конструкція, що обрамляє отвір у вигляді арки. До неї кріпиться короб для згорнутого рулоном полотна, а також вертикальні напрямні. Колірна гамма ролетних воріт досить обширна і включає як стандартні варіанти забарвлення - коричневий, білий та інші кольори по RAL, так і обробку по дерево різних порід.

Просунута автоматика оснащена повним набором контрольних датчиків і систем безпеки. У закритому вигляді полотно фіксується до напрямних зовні ригельними замками, а з внутрішньої сторони - механічними блокаторами. Такі надійні запори відмінно чинять опір будь-яким спробам їх зламати, а механізм редуктора створює додаткове блокуюче зусилля близько 400 кг. Відкрити замок може тільки власник за допомогою індивідуального ключа, підібрати який або замінити відмичкою неможливо.

На випадок аварійного відключення електроживлення в конструкції рулонних автоматичних воріт передбачається механічний привід з кривошипної рукояткою. Якщо поблизу передбачається хвіртка, її також бажано обладнати гармонійно поєднуються ролетами, підключеними до загальної системи автоматичного управління.

Портфоліо
Показати ще
Перейти в портфоліо
Виклик замірника
Продаж
Монтаж
Гарантійне та постгарантійне обслуговування