ЕвроВорота
(067) 603-31-39; (097) 777-70-29 Замовити дзвінок
(067) 603-31-39; (097) 777-70-29

Надійний і оригінальний захист від сонця

markizy

Замислюєтеся про те, що потрібна надійна, а головне красивий і оригінальний захист від сонця, вітру і води то Вам підійдуть маркізи. Що це таке, запитаєте Ви? Це механізм, який складається з каркаса і тканини, натягнуті на основу. При виготовленні даного механізму використовують особливу водонепроникну, вітростійку і невигораючу на сонці тканину.

Сьогодні існує величезна різноманітність форм і видів даних пристосувань, вони дозволять «освіжити» фасад або завершити якесь інноваційне дизайнерське рішення.

Додаткова інформація. Виникнення маркіз пов'язують з епохою Ренесансу. Історія свідчить про те, що невідомий венеціанський маркіз вирішивши захистити від сонячних променів ніжну і білосніжну шкіру своєї коханої спорудив подібну конструкцію на її вікні. Таке рішення дуже сподобалися знаті того часу, і незабаром, багато хто захопився подібними дизайном називаючи їх «маркіза», в честь ніжності шкіри дам того часу.

На сьогоднішній день маркізи один з найпопулярніших способів врятуватися від згубних променів сонця. І на відміну від XV століття, вони стали високонадійними і стійкими до різних примх природи, а їх експлуатація поширилася не тільки на вікна та балкони, але ще і на веранди, альтанки та місця для відпочинку на відкритій місцевості.

 

Типи маркіз

В наслідок розвитку удосконалення технології виготовлення маркіз вони придбали різні типи і форми. Наша компанія робить безліч видів подібних споруд і зможе підібрати варіант, який підходить саме Вам.

Ліктьові маркізи

Ліктьова маркіза - сонцезахисний навіс, який не потребує додаткових опор, завдяки міцному висувному профілю. Чим сильніше профіль, тим більшу площу тканини можна закріпити на несучій рамі. Така система дозволяє швидко розкрити маркіз при необхідності і також легко його прибрати.

 

Маркізи для терас

Широке застосування цього виду захисту знайшлось на відкритих площах кафетеріїв, ресторанів і дач. Також, прекрасно буде виглядати на балконах, надаючи вашому простору благоустрій і збільшуючи площу. Цей вид може бути відкритого і закритого типу, а також передбачає більш укріплену конструкцію.

 

 

Балконна маркіза

Щоб захистити свої вікна, лоджії і балкони ідеально підійде даний вид. Наша компанія представляє маркізи, які управляються дистанційно, можуть бути закритими і відкритими, а також, захистять Вас не тільки від сонця, але і від дощу.

 

Маркіза вертикального типу

Ця проста будова надає захист не тільки від сонця, але і від дощу. Особливість даного виду - це компактна збірка в рулон, саме тому він використовується найчастіше на скляних і внутрішніх площах.

 

Рефлексолі с zip-системою

Цей підвид маркіз підходить для безлічі будівельних конструкцій. Компанія «Евроворота» виробляє ролети з електроприводом або ручним управлінням, а також додатковим захистом від комах.

 

Бічна маркіза

Бічні маркізи - це новинка на ринку, яка найчастіше використовується як ширма, за допомогою якої можна розділити простір на комфортні зони. Її основне застосування - це приміщення (найчастіше відкриті тераси), які можна розділити на кілька частин для оптимального використання житлової площі.

 

Маркізи для зимового саду

Маркізи для саду - це унікальна, розроблена нещодавно пропозиція, яка дозволить захистити рослини від шкідливого впливу ультрафіолетових променів. Компанія «Евроворота» допоможе захистити флору вашого саду за допомогою цього виду маркіз, якими можна управляти за допомогою електроприводу, що дає можливість уникнути перегріву, але підтримувати необхідне кількості світла і тепла в саду.

Портфоліо
Показати ще
Перейти в портфоліо
Виклик замірника
Продаж
Монтаж
Гарантійне та постгарантійне обслуговування