ЕвроВорота
(067) 603-31-39; (097) 777-70-29 Замовити дзвінок
(067) 603-31-39; (097) 777-70-29

Ламельні перголи

Ламельна пергола являє собою металеву конструкцію, яка виконує одночасно декілька функцій:

Виріб створено з високоякісного алюмінію, який здатний витримати навантаження до 160 кг / м².

Пергола металева має прямокутну конструкцію з плоским дахом, виконується в мінімалістичному дизайні. Завдяки спеціальній формі ламелі в закритому положенні відводять воду, забезпечуючи сухість під собою.

Електромеханічна система управління дає можливість з граничною точністю здійснювати регулювання положення ламелей, що підвищує рівень комфорту при її експлуатації.

Конструкція може бути виконана в будь-якому кольорі RAL (K7), може бути глянцевою або матовою.

Перед нанесенням фарби профілі піддаються пасируванню (хімобробці). В технології фарбування це є найважливішим етапом, оскільки саме він забезпечує довговічність і якість покриття.

Пергола має наступні переваги перед іншими різновидами сонцезахисних конструкцій:

Це оптимальний варіант для вертикального майданчика-альтанки. Однак в цій ситуації треба буде затінити бічні сторони, на які падатиме сонце. З таким виробом це без складнощів можна зробити за допомогою маркіз для альтанок ZIP.

Конструкція не потребує нахилів, що вигідно при низьких дахах і рівних горизонтальних формах, якщо на ділянці монтажу системи є велика кількість допоміжних будівель.

Даний виріб здатний витримати вітер будь-якої сили. При цьому якщо перголу класичного типу при найсильнішому вітрі треба складати, то ламельна може витримати навіть ураган.

Де можна купити перголи з металу?

Якщо ви зрозуміли, що вам потрібна пергола, купити її можна у компанії Євроворота. Компанія пропонує придбати металеві перголи за найвигіднішими цінами з можливістю монтажу фахівцями. Товари доставляються безпосередньо від світових виробників, які давно себе зарекомендували в аспекті ціна / якість. Консультанти допоможуть визначитися з вибором і дадуть відповідь на будь-яке ваше питання.

Портфоліо
Перейти в портфоліо
Виклик замірника
Продаж
Монтаж
Гарантійне та постгарантійне обслуговування