ЕвроВорота
(067) 603-31-39; (097) 777-70-29 Замовити дзвінок
(067) 603-31-39; (097) 777-70-29

Архітектурні рішення з габіонів

Габіони - сміливе дизайнерське рішення для Вашого будинку!

На сьогодні, все більша кількість людей прагне відійти від звичного і усталеного дизайну своїх будинків. Якщо Ви входите в число тих, хто хоче не тільки здивувати своїх рідних і близьких, а й отримати неповторний екстер'єр - то габіони стануть для Вас ідеальним вибором!

Огорожа з габіонів це зміцнення з дроту, всередині якого покладені камені: мощені або ж окатанні. Крім свого незвичайного зовнішнього вигляду, ці споруди також несуть і практичний характер: установка габіонів дозволяє знизити рівень шуму. Дана властивість буде особливо корисною тим жителям, чиї будинки розташовані поблизу великих автострад або ж знаходяться неподалік від промислових зон.

 

Технічна сторона установки габіонів

Зазвичай габіон - це «коробка» з дроту, яка може бути виконана в двох видах. Перший - це шестикутна сітка з подвійним крутінням, другий - короб з осередками прямокутної форми. Чи не кожен вид каменів можна використовувати при зведенні габіона. Найбільш часто використовуваними матеріалами є ракушняк, граніт, сланець. Іноді використовуються річкове каміння і морська галька. При установці слід дотримуватися наступного правила: камені повинні бути приблизно на 30-40% більше, ніж осередок сітки.

Монтаж габіона - справа дуже кропітка і вимагає належного професіоналізму. При такій роботі слід ретельно підходити до вибору майстра, який не тільки встановлює цю споруду, а й постачає матеріал. Евроворота в даному плані - Ваш ідеальний вибір. Ми не тільки пропонуємо матеріали високої якості, але і гарантуємо надійну установку габіона - та так, що Ви буквально зможете відчути себе «за кам'яною стіною». Більш детальну інформацію можна знайти в нашому каталозі.

Часті питання при влаштуванні та укладанні габіонів

У клієнтів завжди виникають питання, і установка габіонів не є винятком. Ми зібрали найбільш актуальні питання та готові на них відповісти.

  

 

 

 

 

 

 

 

Портфоліо
Перейти в портфоліо
Виклик замірника
Продаж
Монтаж
Гарантійне та постгарантійне обслуговування