ЕвроВорота
(067) 603-31-39; (097) 777-70-29 Замовити дзвінок
(067) 603-31-39; (097) 777-70-29

Автоматичні приводи для ролет і маркіз

Завдяки ефективним внутрішньовальних приводам для оснащення маркіз і ролет від компанії MOSEL Ви зможете управляти світлом за власним бажанням. Вони розраховані на роботу з полотном масою 10 ... 411 кілограмів, а в системах промислового типу можуть монтуватися і зовні для поліпшення охолодження електроприводу і підвищення надійності його функціонування.

Автоматичним приводом можна оснастити як нові маркізи або ролети, так і вже існуючі - проста, але ретельно продумана конструкція забезпечує їм універсальність, незвичайну зручність і комфорт у використанні.

Mosel Sel 40-S Mosel Sel 60-M Mosel Sel 60-S
mosel_sel40s mosel_sel60m mosel_sel60s
 Mosel Sel 70-M  Mosel Sel70-S  Mosel SEL 102-S/SEL 102-M
 mosel_sel70m  mosel_sel70s  mosel_sel102

Для чого оснащувати автоматикою ролети і маркізи

Переваги

Внутрішньовальні двигуни для ролет

Сучасні приводні електромотори відрізняються підвищеною потужністю, надійністю і мінімальним енергоспоживанням. На обмежувальних упорах передбачені кінцеві механічні вимикачі, що забезпечують швидку зупинку полотна при досягненні кінцевої точки. Продумана конструкція дозволила значно спростити і прискорити монтаж за рахунок зниження його трудомісткості.

Переваги

Унікальна технологія захисту редуктора забезпечує тиху і плавну роботу приводу, мінімізує знос і продовжує ресурс всіх відповідальних агрегатів.

Електродвигуни внутрішньовальних типу, що оснащуються кінцевими механічними вимикачами, можуть застосовуватися для управління як маркізами, так і ролетами. При цьому не виникає ніяких проблем з дообладнанням автоматикою встановлених раніше виробів.

Внутрішньовальні двигуни для маркіз

Потужні, надійні і довговічні внутрішньовальні електродвигуни не бояться сонячного світла і безвідмовно працюють в будь-яких умовах, вправляючись вельми простим і ефективним способом - за допомогою механічних вимикачів-кінцевиків, вмонтованих в обмежувальні упори.

Переваги

Система управління береже привід від підвищених навантажень, завдяки чому він функціонує практично безшумно і надзвичайно плавно, відрізняється значним ресурсом і безвідмовністю в експлуатації.

Внутрішньовальні приводні механізми з керуванням від кінцевих механічних вимикачів на опорах завдяки універсальній конструкції однаково успішно використовують для обладнання як ролетних систем, так і маркіз. І неважливо, чи оснащується автоматикою абсолютно новий виріб або ж мова йде про дооборудовании більш комфортним управлінням вже діючих конструкцій - ні в тому, ні в іншому випадку проблем ніяких не виникне.

Портфоліо
Перейти в портфоліо
Виклик замірника
Продаж
Монтаж
Гарантійне та постгарантійне обслуговування